Magyar Természetjáró Szövetség weboldalai MTSZ Turista Magazin TuristaShop TEKA-kártya Kéktúra Galyatető Turistacentrum Gerecse50 A kéktúrázás napja
Choose a language
Share
Bookmark
Print
Plan a route here
Embed
Railway Station

Transzbörzsönyi kisvasút (Vetettfű megállóhely)

Railway Station · Budapest und Umgebung · open
Responsible for this content
Magyar Természetjáró Szövetség Verified partner  Explorers Choice 
  • Transzbörzsönyi kisvasút (Vetettfű megállóhely)
    / Transzbörzsönyi kisvasút (Vetettfű megállóhely)
    Photo: Tamás Abelovszky, Magyar Természetjáró Szövetség
  • / Transzbörzsönyi kisvasút (Vetettfű megállóhely)
    Photo: Tamás Abelovszky, Magyar Természetjáró Szövetség

Vetettfű megállóhely a Transzbörzsönyi kisvasút egyik megállója.

A megállóhely a Nagyirtáspuszta közelében, a Márianosztrát Nagyirtáspusztával összekötő szakasz mentén található.

A kisvasút oldala a Természetjárón itt érhető el.

Open from

open today
Monday00:00–24:00
Tuesday00:00–24:00
Wednesday00:00–24:00
Thursday00:00–24:00
Friday00:00–24:00
Saturday00:00–24:00
Sunday00:00–24:00

A vasútállomás területe egész évben szabadon látogatható, a vonatok áprilistól október végéig közlekednek.

Az adatok csak tájékoztató jellegűek, és a 2019 októberi állapotot tükrözik. Érkezés előtt mindig tájékozódj a szolgáltató honlapján, és ha eltérést találsz, írd meg nekünk!

Price:

Az árak és a menetrend a Transzbörzsönyi kisvasút Bezina-völgyi szakaszának oldalán érhetők el.

Profile picture of Tamás Abelovszky
Author
Tamás Abelovszky
Updated: December 20, 2019

Public transport

  • Tömegközlekedéssel nem megközelíthető.

Getting there

  • A Z◼ jelzésű, Nagyirtáspusztáról induló, és a Márianosztrára vezető Z jelzésbe torkolló turistaút érinti a megállóhelyet.

Parking

  • Autóval nem megközelíthető.

Coordinates

DD
47.896348, 18.878982
DMS
47°53'46.9"N 18°52'44.3"E
UTM
34T 341468 5306957
w3w 
///haircuts.demolition.unclench
Arrival by train, car, foot or bike

Questions & Answers

Ask the first question

Got questions regarding this content? Ask them here.


Reviews

Write your first review

Help others by being the first to add a review.

Profile picture

Photos from others


Transzbörzsönyi kisvasút (Vetettfű megállóhely)

Külterület 
2634 Nagybörzsöny
Phone +36 20 250 1279
  • 2D 3D
  • Contents
  • Show images Hide images
  • 1 Routes nearby
Forest train · Budapest und Umgebung
Transzbörzsönyi kisvasút
easy
21 km
1:35 h
318 m
188 m
A Börzsöny legszebb vonalvezetésű kisvasútjának sínszálait több mint száz éve koptatják a járművek. Valaha a hegység kitermelt faanyagának ...
from Tamás Abelovszky,   Magyar Természetjáró Szövetség
  • 1 Routes nearby
Logo emmi Logo agrar Logo mol Logo otp