Magyar Természetjáró Szövetség weboldalai MTSZ Turista Magazin TuristaShop TEKA-kártya Kéktúra Galyatető Turistacentrum Gerecse50 A kéktúrázás napja
Choose a language
Plan a route here
Railway Station

Transzbörzsönyi kisvasút (Vetettfű megállóhely)

Railway Station · Budapest und Umgebung · open
Responsible for this content
Magyar Természetjáró Szövetség Verified partner  Explorers Choice 
  • Transzbörzsönyi kisvasút (Vetettfű megállóhely)
    / Transzbörzsönyi kisvasút (Vetettfű megállóhely)
    Photo: Tamás Abelovszky, Magyar Természetjáró Szövetség
  • / Transzbörzsönyi kisvasút (Vetettfű megállóhely)
    Photo: Tamás Abelovszky, Magyar Természetjáró Szövetség

Vetettfű megállóhely a Transzbörzsönyi kisvasút egyik megállója.

A megállóhely a Nagyirtáspuszta közelében, a Márianosztrát Nagyirtáspusztával összekötő szakasz mentén található.

A kisvasút oldala a Természetjárón itt érhető el.

Open from

open today
Monday00:00–24:00
Tuesday00:00–24:00
Wednesday00:00–24:00
Thursday00:00–24:00
Friday00:00–24:00
Saturday00:00–24:00
Sunday00:00–24:00

A vasútállomás területe egész évben szabadon látogatható, a vonatok áprilistól október végéig közlekednek.

Az adatok csak tájékoztató jellegűek, és a 2019 októberi állapotot tükrözik. Érkezés előtt mindig tájékozódj a szolgáltató honlapján, és ha eltérést találsz, írd meg nekünk!

Price:

Az árak és a menetrend a Transzbörzsönyi kisvasút Bezina-völgyi szakaszának oldalán érhetők el.

Profile picture of Tamás Abelovszky
Author
Tamás Abelovszky
Updated: December 20, 2019

Public transport

  • Tömegközlekedéssel nem megközelíthető.

Getting there

  • A Z◼ jelzésű, Nagyirtáspusztáról induló, és a Márianosztrára vezető Z jelzésbe torkolló turistaút érinti a megállóhelyet.

Parking

  • Autóval nem megközelíthető.

Coordinates

DD
47.896348, 18.878982
DMS
47°53'46.9"N 18°52'44.3"E
UTM
34T 341468 5306957
w3w 
///haircuts.demolition.unclench
Arrival by train, car, foot or bike

Questions and answers

Ask the first question

Do you have questions regarding this content? Ask them here.


Reviews

Write your first review

Help others by being the first to add a review.


Photos from others


Transzbörzsönyi kisvasút (Vetettfű megállóhely)

Külterület
2634 Nagybörzsöny
Phone +36 20 250 1279
  • 2D 3D
  • Contents
  • Show images Hide images
  • 1 Routes nearby
Forest train · Budapest und Umgebung
Transzbörzsönyi kisvasút
Top easy
21 km
1:35 h
318 m
188 m

A Börzsöny legszebb vonalvezetésű kisvasútjának sínszálait több mint száz éve koptatják a járművek. Valaha a hegység kitermelt faanyagának ...

from Tamás Abelovszky,   Magyar Természetjáró Szövetség
  • 1 Routes nearby
Logo emmi Logo agrar Logo bethlen Logo mol Logo otp