Magyar Természetjáró Szövetség weboldalai MTSZ Turista Magazin TuristaShop TEKA-kártya Kéktúra Galyatető Turistacentrum Gerecse50 A kéktúrázás napja
Choose a language
Plan a route here
Railway Station

Csömödéri Állami Erdei Vasút (Páka megállóhely)

Railway Station · Zalai-dombság · open
Responsible for this content
Magyar Természetjáró Szövetség Verified partner  Explorers Choice 
  • Csömödéri Állami Erdei Vasút (Páka megállóhely)
    / Csömödéri Állami Erdei Vasút (Páka megállóhely)
    Photo: Tamás Abelovszky, Magyar Természetjáró Szövetség
  • / Csömödéri Állami Erdei Vasút (Páka megállóhely)
    Photo: Tamás Abelovszky, Magyar Természetjáró Szövetség

Páka a Csömödéri Állami Erdei Vasút egyik megállóhelye.

Páka megállóhely a falu központjában, közvetlenül a focipálya mellett található, egy kis esőbeálló is védi az utasokat az időjárás viszontagságaitól a peron mellett. A megálló mellett található a Sport presszó.

Páka feltételes megállóhely, azaz a vonatok csak akkor állnak itt meg, ha van le- vagy felszálló utas.

Közeli látnivaló:

  • Öveges József szülőháza

A kisvasút oldala a Természetjárón itt érhető el.

Open from

open today
Monday00:00–24:00
Tuesday00:00–24:00
Wednesday00:00–24:00
Thursday00:00–24:00
Friday00:00–24:00
Saturday00:00–24:00
Sunday00:00–24:00

A vasútállomás területe egész évben szabadon látogatható, a vonatok áprilistól szeptemberig közlekednek.

Az adatok tájékoztató jellegűek, és a 2020 szeptemberi állapotot tükrözik. Érkezés előtt mindig tájékozódj a szolgáltató honlapján, és ha eltérést találsz, írd meg nekünk!

Price:

Az árak és a menetrend a Csömödéri Állami Erdei Vasút oldalán érhetők el.

Profile picture of Tamás Abelovszky
Author
Tamás Abelovszky
Updated: September 15, 2020

Public transport

  • A helyközi autóbuszjáratokról Páka, sportpálya megállóhelyen célszerű leszállni.

Getting there

  • A helyközi autóbuszjáratok Páka, sportpálya megállóhelye a kisvasúti megálló közvetlen közelében található.

Parking

  • A Béke úton, a sportpályánál célszerű parkolni.

Coordinates

DD
46.593116, 16.647065
DMS
46°35'35.2"N 16°38'49.4"E
UTM
33T 626165 5161267
w3w 
///experts.firefighters.chimps
Arrival by train, car, foot or bike

Questions and answers

Ask the first question

Do you have questions regarding this content? Ask them here.


Reviews

Write your first review

Help others by being the first to add a review.


Photos from others


Csömödéri Állami Erdei Vasút (Páka megállóhely)

Béke út
8956 Páka
Phone +36 30 474 2146

Special features

Families
  • 2D 3D
  • Contents
  • Show images Hide images
  • 1 Routes nearby
Forest train · Zalai-dombság
Csömödéri Állami Erdei Vasút
Top easy
31.6 km
2:30 h
138 m
124 m

Zalában a 20. század elején alig-alig termeltek ki faanyagot a megye nagy területeit borító erdőségekből annak ellenére, hogy nyersanyag bőven ...

from Tamás Abelovszky,   Magyar Természetjáró Szövetség
  • 1 Routes nearby
Logo emmi Logo agrar Logo bethlen Logo mol Logo otp