Magyar Természetjáró Szövetség weboldalai MTSZ MTSZ térképportál Turista Magazin TuristaShop TEKA-kártya Kéktúra Gerecse50 A kéktúrázás napja
Choose a language
Plan a route here
Railway Station

Tiszakécskei kisvasút (Kilátó megállóhely)

Railway Station · Alsó-Tisza-vidék · 80 m· open today
LogoMagyar Természetjáró Szövetség
Responsible for this content
Magyar Természetjáró Szövetség Verified partner  Explorers Choice 
  • Tiszakécskei kisvasút (Kilátó megállóhely)
    / Tiszakécskei kisvasút (Kilátó megállóhely)
    Photo: Tamás Abelovszky, Magyar Természetjáró Szövetség
  • / Tiszakécskei kisvasút (Kilátó megállóhely)
    Photo: Tamás Abelovszky, Magyar Természetjáró Szövetség
  • / Tiszakécskei kisvasút (Kilátó megállóhely)
    Photo: Tamás Abelovszky, Magyar Természetjáró Szövetség
  • / Tiszakécskei kisvasút (Kilátó megállóhely)
    Photo: Tamás Abelovszky, Magyar Természetjáró Szövetség
  • / Tiszakécskei kisvasút (Kilátó megállóhely)
    Photo: Tamás Abelovszky, Magyar Természetjáró Szövetség
Kilátó a tiszakécskei kisvasút egyik megállóhelye.

Kilátó a tiszakécskei kisvasút „középső” megállóhelye. Mellette egy kedves kis liget közepén egy szépen felújított kilátó található, amelyből belátható a kisváros mellett a Tisza kanyarulata is.

A kisvasút oldala a Természetjárón itt érhető el.

Opening hours

open today
Sunday00:00–24:00
Monday00:00–24:00
Tuesday00:00–24:00
Wednesday00:00–24:00
Thursday00:00–24:00
Friday00:00–24:00
Saturday00:00–24:00

A vasútállomás területe egész évben szabadon látogatható, a vonatok egész évben közlekednek.

Az adatok tájékoztató jellegűek, és a 2021 októberi állapotot tükrözik. Érkezés előtt mindig tájékozódj a szolgáltató honlapján, és ha eltérést találsz, írd meg nekünk!

Price:

Az árak és a menetrend a tiszakécskei kisvasút oldalán érhetők el.

Profile picture of Tamás Abelovszky
Author
Tamás Abelovszky
Update: October 05, 2021

Public transport

  • A helyközi autóbuszjáratokról Tiszakécske, Nap körút megállóhelyen érdemes leszállni.

Getting there

  • A helyközi autóbuszjáratokról Tiszakécske, Nap körút megállóhelyen leszállva a Strand utcán indulj el a kilátó irányába; körülbelül 150 métert kell sétálni a kisvasút megállóhelyéig.

Parking

  • A Strand utcán lehet megállni a KRESZ szabályainak betartásával.

Coordinates

DD
46.935576, 20.110624
DMS
46°56'08.1"N 20°06'38.2"E
UTM
34T 432303 5198388
w3w 
///similar.decades.forget
Arrival by train, car, foot or bike

Recommendations nearby

Forest train · Alsó-Tisza-vidék
Tiszakécskei kisvasút
recommended route Difficulty easy
Distance 1.6 km
Duration 0:50 h
Ascent 7 m
Descent 4 m

A tiszakécskei kisvasút úttörővasútként kezdte pályafutását, és hiába szerették meg a helyiek és a városkába látogató turisták, több üzemszünet ...

from Tamás Abelovszky,   Magyar Természetjáró Szövetség

Show all on map

Questions and answers

Ask the first question

Would you like to the ask the author a question?


Rating

Write your first review

Help others by being the first to add a review.


Photos from others


Tiszakécskei kisvasút (Kilátó megállóhely)

Strand utca
6060 Tiszakécske
Phone +36 20 493 2444

Special features

Families
  • Content
  • Show images Hide images
Features
2D 3D
Maps and trails
  • 1 Route nearby
Logo emmi Logo agrar Logo bethlen Logo mol Logo otp