Share
Bookmark
Print
Plan a route here
Embed
Railway Station

Transzbörzsönyi kisvasút (Szob állomás)

Railway Station · Budapest and surroundings · open
Responsible for this content
Magyar Természetjáró Szövetség Verified partner  Explorers Choice 
  • Transzbörzsönyi kisvasút (Szob állomás)
    / Transzbörzsönyi kisvasút (Szob állomás)
    Photo: Tamás Abelovszky, Magyar Természetjáró Szövetség
  • / Transzbörzsönyi kisvasút (Szob állomás)
    Photo: Tamás Abelovszky, Magyar Természetjáró Szövetség
  • / Transzbörzsönyi kisvasút (Szob állomás)
    Photo: Tamás Abelovszky, Magyar Természetjáró Szövetség

Szob állomás a Transzbörzsönyi kisvasút egyik végállomása.

Az állomás Szob nagyvasúti állomásától körülbelül 100 méterre található kétvágányos fejállomás, innen indulnak a vonatok Nagybörzsöny felé. Jegyváltásra a vonaton van lehetőség, WC és büfé a vasútállomáson áll az utasok rendelkezésére.

A kisvasút oldala a Természetjárón itt érhető el.

Opening hours

open today
Monday00:00–24:00
Tuesday00:00–24:00
Wednesday00:00–24:00
Thursday00:00–24:00
Friday00:00–24:00
Saturday00:00–24:00
Sunday00:00–24:00

A vasútállomás területe egész évben szabadon látogatható, a vonatok áprilistól október végéig közlekednek.

Az adatok csak tájékoztató jellegűek, és a 2019 októberi állapotot tükrözik. Érkezés előtt mindig tájékozódj a szolgáltató honlapján, és ha eltérést találsz, írd meg nekünk!

Fee:

Az árak és a menetrend a Transzbörzsönyi kisvasút Bezina-völgyi szakaszának oldalán érhetők el.

outdooractive.com User
Author
Tamás Abelovszky
Updated: December 20, 2019

Public transport

  • A szobi kisvasúti végállomás megközelítése elsősorban vonattal ajánlott, Szob állomáson kell leszállni a Budapest-Vác-Szob vonalon közlekedő szerelvényekről.
  • A helyközi autóbuszokról Szob, vasútállomás megállóhelyen kell leszállni.

Getting there

  • A vasútállomásról kilépve balra kell fordulni, körülbelül 100 métert kell sétálni a kisvasút végállomásához.

Parking

  • Autóval az állomás mellett, az Ipolysági utcán lehet parkolni. Ha itt már nincs szabad hely, akkor a körülbelül 200 méterre található P+R parkolót célszerű igénybe venni.
Arrival by train, car, foot or bike

Routes through this place

Type
Name
Distance
Duration
Ascent
Descent
21 km
1:35 h
318 m
188 m
Show in map

Nearby Points of Interest

 These suggestions were created automatically.

Questions & answers

Pose the first question

You have a question concerning this content? Here is the right place to ask it.


Reviews

Write your first review

Be the first to review and help others.


Photos of others


Transzbörzsönyi kisvasút (Szob állomás)

Ipolysági utca 
2628 Szob
Phone +36 20 250 1279
  • 1 Routes nearby
Forest train · Budapest and surroundings

Transzbörzsönyi kisvasút

December 19, 2019
easy
21 km
1:35 h
318 m
188 m
by Tamás Abelovszky,   Magyar Természetjáró Szövetség
  • 1 Routes nearby