Share
Bookmark
Print
Plan a route here
Embed
Railway Station

Transzbörzsönyi kisvasút (Malomkert megállóhely)

Railway Station · Budapest and surroundings · open
Responsible for this content
Magyar Természetjáró Szövetség Verified partner  Explorers Choice 
  • Transzbörzsönyi kisvasút (Malomkert megállóhely)
    / Transzbörzsönyi kisvasút (Malomkert megállóhely)
    Photo: Tamás Abelovszky, Magyar Természetjáró Szövetség

Malomkert megállóhely a Transzbörzsönyi kisvasút egyik megállója.

A megállóhely Szob határában, a Márianosztrára és a Vámosmikolára vezető utak elágazásának közelében található.

A kisvasút oldala a Természetjárón itt érhető el.

Opening hours

open today
Monday00:00–24:00
Tuesday00:00–24:00
Wednesday00:00–24:00
Thursday00:00–24:00
Friday00:00–24:00
Saturday00:00–24:00
Sunday00:00–24:00

A vasútállomás területe egész évben szabadon látogatható, a vonatok áprilistól október végéig közlekednek.

Az adatok csak tájékoztató jellegűek, és a 2019 októberi állapotot tükrözik. Érkezés előtt mindig tájékozódj a szolgáltató honlapján, és ha eltérést találsz, írd meg nekünk!

Fee:

Az árak és a menetrend a Transzbörzsönyi kisvasút Bezina-völgyi szakaszának oldalán érhetők el.

outdooractive.com User
Author
Tamás Abelovszky
Updated: December 20, 2019

Public transport

  • A helyközi autóbuszokról Szob, márianosztrai elágazás megállóhelyen kell leszállni.

Getting there

  • A kisvasút megállója közvetlenül a helyközi autóbuszok Szob, márianosztrai elágazás megállóhelye mellett található.
  • A K+ jelzés Szobtól Ipolydamásdon át vezet a Nagy-Galla alá.

Parking

  • Autóval a Márisnosztrára vezető út mellett lehet megállni.
Arrival by train, car, foot or bike

Questions & answers

Pose the first question

You have a question concerning this content? Here is the right place to ask it.


Reviews

Write your first review

Be the first to review and help others.


Photos of others


Transzbörzsönyi kisvasút (Malomkert megállóhely)

Malomkert telep 
2628 Szob
Phone +36 20 250 1279
  • 1 Routes nearby
Forest train · Budapest and surroundings

Transzbörzsönyi kisvasút

December 19, 2019
easy
21 km
1:35 h
318 m
188 m
by Tamás Abelovszky,   Magyar Természetjáró Szövetség
  • 1 Routes nearby